moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Dragon'17: Prezydent obserwował manewry

We wtorek nad poligonem drawskim pojawiły się myśliwce Su-22. To one symulowały siły wroga i zaatakowały znajdujące się na polu walki pododdziały. Do akcji natychmiast wkroczyli przeciwlotnicy, którzy osłaniali manewry baterii samobieżnych Krab i Goździk. Chwilę później na poligon wjechały Leopardy 2A4 i 2A5 oraz dwa plutony czołgów PT-91. Równocześnie wojsko prowadziło ostrzał z wyrzutni rakietowych Langusta. Działania wspierały także siły powietrzne oraz wojska aeromobilne. Tak wyglądały ćwiczenia, którym przyglądał się prezydent Andrzej Duda, zwierzchnik sił zbrojnych.

Fot.: Grzegorz Jakubowski/ KPRP
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO