moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Piknik NATO w Szczecinie

Nawet ulewny deszcz i wiatr nie zniechęcił mieszkańców miasta do odwiedzin na wojskowej strzelnicy. Żołnierze z 12 Brygady Zmechanizowanej zorganizowali tam piknik z okazji 20-lecia Polski w NATO. Można z bliska zobaczyć KTO Rosomak, armatohaubicę Dana, bojowe wozy piechoty czy sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na symulatorze Śnieżnik. Przy okazji – także wspomóc potrzebujących, oddając krew.

Na wszystkich gości czeka żołnierska grochówka, kucharze z Błękitnej Brygady przygotowali aż 700 litrów! Zapraszamy!

Fot.: Marcin Górka
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO