moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kraków świętował rodzinnie

W koszarach 6 Batalionu Logistycznego 6 Brygady Powietrznodesantowej pojawiło się dziś wyjątkowo dużo wojskowego sprzętu. Na pikniku z okazji 20. lat Polski w NATO zaprezentowały się bowiem wszystkie jednostki Garnizonu Kraków. Goście mogą m.in. zajrzeć do Humvee, zwiedzić salę tradycji 6 Brygady, spróbować wojskowej grochówki i posłuchać przebojów Amatorskiego Zespołu Estradowego „Czasza”. Żołnierze pomyśleli także o najmłodszych. Do przejażdżki quadem ustawiła się kolejka nastolatków, dzieci mogą też wejść do śmigłowca i samolotu, w którym szkolenia spadochronowe odbywają żołnierze. Największą popularnością u najmłodszych gości cieszy się łódź Sportis – za jej sterami chce zasiąść niemal każdy.

Fot. Jacek Szustakowski
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO