moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Sztandar dla Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego

Funkcjonuje od 31 marca 2018 r. Zadania, tradycje i symbolikę przejął od Batalionu Reprezentacyjnego WP. W niedzielę Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego otrzymał sztandar - symbol sławy wojennej i tradycji oraz wierności, honoru i męstwa żołnierza polskiego. Uroczyste nadanie proporca przez prezydenta Andrzeja Dudę odbyło się na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w obecności Mariusza Błaszczaka, ministra obrony narodowej, oraz gen. broni Rajmunda T. Andrzejczaka, szefa Sztabu Generalnego WP.

Fot. st. szer. Michał Wójcik
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO