moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
III Targi Logistyki Służb Mundurowych.

Współpraca przedsiębiorców ze służbami mundurowymi jest coraz bardziej powszechnym zjawiskiem. Doskonałą okazją do pogłębienia tej relacji są Targi Logistyki Służb Mundurowych.

W dniach 12-13 maja odbędzie się już trzecia edycja Targów Logistyki Służb Mundurowych. Targom po raz kolejny towarzyszyć będzie kongres, którego celem jest przybliżenie przedsiębiorcom możliwości i procedur współpracy ze służbami mundurowymi.

Targi Logistyki Służb Mundurowych są doskonałą formą do nawiązania kontaktów i wypracowania porozumień służących zarówno sektorowi publicznemu, jak i prywatnemu przy budowie systemu bezpieczeństwa publicznego i kontroli w Polsce. Otwartość służb mundurowych na nowoczesne technologie oraz potrzeba modernizacji sprzętu i wyposażenia sprawia, że producenci sprzętu i urządzeń specjalistycznych znajdą w Łodzi interesujący rynek zbytu.


TLSM to miejsce, które umożliwia prezentację profesjonalnego, skutecznego, efektywnego i wysoko zaawansowanego technologicznie sprzętu, narzędzi informatycznych i umundurowania. Targi są również platformą do nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi firmami a przedstawicielami służb mundurowych w naszym kraju. Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele wielu branż m.in. tekstylno-odzieżowej, specjalnych wyrobów włókienniczych, spożywczej, IT, zabezpieczeniowej, motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, chemicznej, BHP i p.poż, infrastrukturalnej, radioelektronicznej i optoelektronicznej oraz produkcyjnej, przechowywania i utylizacji środków bojowych. Grono wystawców liczy około pięćdziesięciu marek.

Obok wystawców zaprezentują się również przedstawiciele służb mundurowych. Wzorem poprzednich lat Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych pokaże umundurowania oraz wojskowe racje żywieniowe i metody ich przygotowywania na polu walki. Państwowa Straż Pożarna wystawi najnowszy wóz strażacki Mercedes ZETROS (ciężki samochód dowodzenia i łączności), który pełni funkcję zapasowego wojewódzkiego stanowiska koordynacji ratownictwa oraz sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratujących życie obywateli naszego kraju. Wśród wystawy służb mundurowych zobaczyć można będzie również sprzęt stosowany w codziennej pracy przez celników i straż miejską. Podczas III Targów Logistycznych Służb Mundurowych, uczniowie 5 roku Akademia Sztuk Pięknych, Wydziału Tkanin i Ubioru, zaprezentują prace dyplomowe, które przedstawiać będą projekty umundurowania dla przedstawicieli Służby Więziennej.

Do odwiedzenia targów zapraszamy komendantów Regionalnych Baz Logistycznych, Wojskowych Oddziałów Gospodarczych, Szefów Sekcji Żywnościowych, Mundurowych i MPS oraz osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie w niemal wszystkich formacjach bezpieczeństwa państwa. Liczymy na przedstawicieli Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Policji, Straży Miejskiej, Służby Celnej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, ochrony z całego kraju.

W ramach targów odbędzie się Kongres Logistyki Służb Mundurowych, którego tematyka oscylować będzie wokół znaczenia wzajemnych powiązań pomiędzy przedsiębiorcami a służbami odpowiedzialnymi za obronność i bezpieczeństwo państwa oraz procedurami udzielania zamówień publicznych przez służby mundurowe. Głównym celem Kongresu jest prezentacja zapotrzebowania służb mundurowych na różnego rodzaju produkty oraz usługi począwszy od usług informatycznych po zaopatrzenie w środki czystości czy żywność. Istotne jest również zapoznanie służb mundurowych z ofertą przedsiębiorców stąd idea stworzenia paneli przeznaczonych nie tylko dla przedsiębiorców, lecz również dla służb uczestniczących w Kongresie i Targach.

III Targi Logistyki Służb Mundurowych odbędą się w hali Expo-Łódź, przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Szczegółowe informacje o wydarzeniach towarzyszących targom oraz wystawcach znajdują się na stronie organizatora.

Kontakt dla mediów:

Agata Szczepaniak

tel. +48 42 632 69 86, 
e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

Godziny zwiedzania
12.05.2015 godz. 10.00-18.00
13.05.2015 godz. 10.00-17.00

Bilety
Bilet normalny – 30 zł
Bilet ulgowy – 15 zł
Dzieci do lat 10 – bezpłatnie

PZ

autor zdjęć: Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM 2015

dodaj komentarz

komentarze


Invictus w zimowym stylu
 
Offset dla „Wisły”
Liban uznany za strefę działań wojennych
Zielone światło dla Barbary
Rusza kwalifikacja wojskowa
Będą kolejne „Daglezje-P”
Sukcesy wojskowych w żeglarstwie i łyżwiarstwie szybkim
Pierwsze Homary-K w Wojsku Polskim
Lekcje z frontu
Cud w Trewirze
Zimowy sprawdzian podchorążych
Ustawa budżetowa przyjęta przez parlament
Eurofightery znowu w Polsce
Szefowie obrony NATO o zakupach amunicji
Amerykański test czołgistów z 1 Brygady
Szczury Pustyni dotarły do Polski
Pies, który skoczył z aparatem tlenowym
Złota taekwondzistka, srebrni hokeiści na trawie
Rozmowy w Pałacu Prezydenckim o bezpieczeństwie
Pierwszy skok
Wojna o porządek świata
Operacja „Gryf” i „Rengaw” na Podlasiu
Bruksela przed szczytem
Walka w bliskim kontakcie to poważne wyzwanie
Nagroda dla reporterów „Polski Zbrojnej”
Nowe śmigłowce kawalerii
Rakietowy szach
Lotnisko skażone, czyli chemicy na ćwiczeniach
Spadochroniarze na Podlasiu
Zamiana po włosku
Skromny początek wielkiej wojny
Medale dla sportowców z „armii mistrzów”
Śnieg może być groźną bronią
Strzelczyni CWZS-u na pucharowym podium
BAP przenosi się z Estonii na Łotwę
Mistrzowie sportu w marynarce uhonorowani
Jakie podwyżki dla żołnierzy
W szeregach największej podziemnej armii w Europie
Gwiazdy sportu dają lekcję
Podwójny Półmaraton Komandosa
Co z podwyżkami dla żołnierzy?
Roszady personalne w PGZ-ecie
Szef MON-u w Brukseli
Miliardy dla Ukrainy w nowym budżecie UE
Misja Polaków dobiegła końca. Czas na Niemców
W rezerwie pasywnej będą oceny
W Poznaniu o cyberbezpieczeństwie
Ślubowanie kadetów OPW
„Avenger” na Monte Cassino
Abramsy pod dobrą opieką
Dobrowolsi – czas start!
W Polsce będzie centrum NATO-Ukraina
Lista trupich główek
Zachód przeciwko „korsarzom”
Komandosi szkolą psy bojowe w Iraku
Brąz razy sześć dla żołnierzy na mistrzostwach świata i Europy
Zmiany w dowództwie Żandarmerii Wojskowej

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO