moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
„Dragon '24” na Bałtyku

Strzelania artyleryjskie do celów nawodnych i powietrznych, współpraca okrętów z lotnictwem morskim, odkażanie okrętu, który padł ofiarą ataku chemicznego, akcje ratownicze – takie m.in. epizody ćwiczyli marynarze podczas „Dragona '24”. Na Bałtyku w ramach manewrów „Ostrobok '24” i „Wargacz '24” operuje kilkanaście okrętów i jednostek pomocniczych z 3 Flotylli Okrętów oraz 8 Flotylli Obrony Wybrzeża, a na lądzie ćwiczą też saperzy i logistycy.

Fot. kpt. mar. Damian Przybysz/ 3 FO, Jacek/ 12 dTR, 8 FOW, st. chor. sztab. mar. Piotr Leoniak/ 3 FO, st. mar. Marzena Kelmel/ 3 FO, Rafał/ 2 dOTrM
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO