moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Sojusznicy w Nowej Dębie

Żołnierze z 6 Brygady Powietrznodesantowej oraz ich amerykańscy koledzy z 2 Regimentu Kawalerii i 173 Powietrznodesantowej Brygadowej Grupy Bojowej Piechoty przez najbliższe trzy miesiące będą wspólnie ćwiczyć na polskich poligonach. Szkolenie podzielone zostało na trzy etapy, z których każdy będzie rozgrywany na innym poligonie. Przez pierwszy miesiąc Polacy i Amerykanie będą doskonalić swoje umiejętności w Nowej Dębie, następnie przeniosą się do Wędrzyna a na koniec zawitają do Drawska Pomorskiego. Zobaczcie jak wyglądał sojuszniczy trening strzelecki w Nowej Dębie.

Fot. sierż. Brandon Anderson, Mariusz Bieniek
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO